Редермалізація

Послуги
-
Допоможемо відновити шкіру та розкриємо вашу природну красу
Тривалість до 60 хв
Консультація спеціаліста

Про процедуру

Центр естетики та косметології YB Clinic (м. Київ) пропонує інноваційні процедури відновлення шкіри — редермалізацію і біоревіталізацію. Ці методи дозволяють шкірі ефективно боротися з патогенетичними механізмами шкіри, які сприяють її старінню. В результаті застосування новітніх методів відбувається комплексне anti-age відновлення, і шкіра знову починає сама себе зволожувати і омолоджуватися.


Чим біоревіталізація відрізняється від редермалізації та що це таке? Біоревіталізація — більш широке поняття, яке охоплює редермалізацію. З тих методів, які пропонує сучасна косметологія, біоревіталізація вважається більш молодим і сьогочасним. І якщо порівнювати з таким методом як мезотерапія, останній з'явився раніше і передбачає підшкірне введення різних речовин, в той час як при біоревіталізації основним компонентом є знайома і звична організму гіалуронова кислота. Завдяки цьому процедура є безпечною і дуже ефективною.


Які препарати введення передбачає мікроголкова редермалізація? Для проведення редермалізації використовується препарат нового покоління Hyalual® (Гіалуаль), який містить в собі унікальну формулу з гіалуроновою кислотою, а також посилений вміст сукциніту (натрієва сіль бурштинової кислоти).


Завдяки гіалуроновій кислоті і сукцинату натрію усувається вікове зневоднення шкіри, поповнюються запаси гіалуронової кислоти (яка з віком виробляється тканинами у все менших кількостях). В результаті підвищується тонус шкіри, обличчя набуває молодшого вигляду, більш здорового кольору і рівної текстури. Найважливішим є те, що шкіра отримує здатність відновлюватися самостійно, а обмін речовин в цих місцях поліпшується.


В яких зонах можна застосовувати редермалізацію? Найчастіше редермалізацію застосовують для периорбітальної області, носа, щік, губ, шиї, декольте, зони навколо очей і на інших ділянках тіла, зокрема і для того, щоб прибрати розтяжки (стриї).


Який ефект після процедури і як часто її можна робити? Інтервал між кожною процедурою повинен бути 2 тижні. Всього необхідно орієнтовно 3-5 сеансів на один курс залежно від кожної конкретної ситуації. В цілому ефект від такої процедури тримається майже півроку, після чого рекомендується сеанси повторити. Спеціаліст може також призначити додаткові процедури для підтримки отриманого результату. Ціна залежить від кількості сеансів і введених препаратів.


Який з методів краще — визначить спеціаліст після індивідуальної консультації та оцінки стану шкіри, а також уточнить, чи є якісь протипоказання.


Яка вартість процедури редермалізації? Ціни, а також фото «до» і «після» можна подивитися на сайті або уточнити телефоном у наших консультантів.
Ми відповімо на всі ваші запитання та допоможемо в будь-яких, навіть найскладніших випадках!
Маєте запитання?
Київ, вул. Велика Васильківська, 32
©2020 YB Clinic All rights reserved
Записатися на прийом
Напишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!