Ботулінотерапія

Послуги
-
Допоможемо відновити шкіру та розкриємо вашу природну красу
Тривалість до 60 хв
Консультація спеціаліста

Про процедуру

Перед процедурою
Опис
Дія
Ціна і застосування
Історія
Процедура: Ботулінотерапія
Пацієнтам рекомендується припинити приймання препаратів, що зріджують кров, за тиждень до введення ін'єкцій. Це може бути аспірин, ібупрофен, вітамін Е, риб'ячий жир, інші ліки, що містять женьшень. Їх усунення допоможе звести до мінімуму виникнення синців, імовірних ускладнень. Також пацієнтам потрібно припинити вживати алкоголь за декілька днів до процедури ботоксу.
Омолоджувальні ін'єкції Botox
Головним показником, за яким можна визначити вік жінки, є стан шкіри – рук, зони декольте та шиї, а особливо – шкіри обличчя. З плином часу на ній з'являються дрібні зморшки, що глибшають і стають помітнішими з кожним роком.

Одним з найбільш популярних та дієвих способів боротьби з віковими змінами є уколи Ботоксу. Процедура передбачає введення в мімічні зморшки препаратів ботулотоксину. Під його дією м'язи, що утворюють зморшки, розслаблюються, після чого шкіра стає рівною та гладенькою.

Застосування препарату Botox Уколи Ботоксу активно застосовують у косметології як процедуру, спрямовану на усунення вікових змін шкіри. До них належать зморшки на лобі, між бровами, «гусячі лапки» навколо очей, вертикальні зморшки на верхній губі. Ботулотоксин також допомагає усунути надмірне потовиділення (гіпергідроз).
Як діє Botox?
Препарат вводять під шкіру за допомогою тонкої голки. Як правило, уколи не потребують знеболення, але в разі потреби спеціаліст наносить на шкіру анестетик. Процедура триває кілька хвилин. Ботокс чинить потрібну дію за рахунок блокування передавання нервових імпульсів, що паралізує м'язи обличчя в зоні зморшок.

Результат можна помітити вже на другий-третій день після процедури, максимальний ефект проявиться через два тижні. Пацієнт не може морщити лоба або мружитись, що сприяє зникненню зморшок. Під час застосування препарату неодноразово проводились дослідження та спостереження за пацієнтами. Результати засвідчили, що ін'єкції Ботоксу мають ще один позитивний ефект.

Жінки починають рідше хмуритись, що сприяє поліпшенню настрою та загального самопочуття. Втім, щоб препарат мав лише позитивну дію, потрібно ретельно підготуватися до процедури. Спеціаліст виявить показання до проведення омолоджувальних маніпуляцій, розповість Вам про ймовірні протипоказання до застосування Ботоксу.

Естетичний ефект зберігається протягом 4-8 місяців. Тривалість результату залежить від того, як швидко обмінні процеси в організмі пацієнта спричинять розщеплення ботулотоксину. Щоб продовжити ефект ще на кілька місяців, проводять повторні ін'єкції. Якщо препарат використовують для лікування гіпергідрозу, результат може зберігатися впродовж 8-12 місяців.
Botox: вартість і особливості застосування препарату
У косметології ботулотоксин застосовують у мінімальних дозах. Невелику його кількість вводять під шкіру для місцевого знерухомлення м'язів. Препарат самостійно виводиться з організму протягом 6-9 місяців. У різних клініках косметології та салонах краси ціни на Ботокс можуть відрізнятися.

Низька вартість може свідчити про погану якість або відсутність сертифікату. Це може негативно позначитись як на якості, так і на тривалості ефекту. Наприклад, результат від введення незареєстрованих препаратів зникає у півтора-два рази швидше, ніж ефект від застосування сертифікованого ботоксу.

Також уколи Ботоксу потребують професіоналізму косметолога. Спеціаліст має знати все про анатомію обличчя, будову та розміщення м'язів. Це важливо, щоб після процедури обличчя пацієнта зберегло симетричність, живий та емоційний вигляд, що передусім залежить від точності введення ботулотоксину.

У клініці YB Clinic працюють лише кваліфіковані спеціалісти, що мають багаторічний досвід виконання подібних маніпуляцій. Ми використовуємо у своїй практиці лише препарати високої якості, зареєстровані в Україні: Botox (виробництво США), Ботулакс (виробництво Південної Кореї). Ботокс має певні протипоказання, дізнатись про які ви зможете на прийомі в спеціаліста в нашій клініці. Також спеціаліст розповість вам усе про уколи, дозування, ціну процедури.
З історії препарату
Ботулотоксин (у медицині відомий як ботулінічний токсин типу А) почали застосовувати в косметологічній практиці в кінці ХХ століття. До цього його активно використовували в медицині, переважно в неврології. У 80-х роках американські дослідники в пошуках ефективних ліків для боротьби з косоокістю звернули увагу на додатковий ефект, що з'являвся в пацієнтів після введення ботулотоксину.

Речовина не лише коригувала косоокість, але й розгладжувала зморшки. У 1992 році було опубліковано першу роботу про використання ботулотоксину для усунення вікових змін у міжбрівній області. Відтоді почали проводитись процедури ін'єкцій Ботоксу. Цю назву препарат отримав від слова «ботулотоксин»: його вперше випустила американська компанія Allergan.

Сьогодні його офіційно застосовують у салонах краси та косметологічних центрах у більш як 100 країнах світу. З моменту появи і до сьогодні препарат лишається одним з найбільш ефективних способів боротьби зі зморшками – головною ознакою старіння шкіри.

Щоб отримати детальну інформацію про те, як застосовується і якого ефекту допомагає досягти Ботокс, запишіться на прийом до спеціаліста в Центрі естетики тіла та обличчя Young Body Clinic.
Ми відповімо на всі ваші запитання та допоможемо в будь-яких, навіть найскладніших випадках!
Маєте запитання?
Київ, вул. Велика Васильківська, 32
©2020 YB Clinic All rights reserved
Записатися на прийом
Напишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!