Мезотерапія

Послуги
-
Допоможемо відновити шкіру та розкриємо вашу природну красу
Тривалість до 60 хв
Консультація спеціаліста

Про процедуру

Процедура: Мезотерапія
Мезотерапія — це процедури омолодження обличчя, тіла і волосся шляхом введення під шкіру мікроін'єкцій з біологічно активними компонентами. Мезотерапія є фундаментальною в anti-age методиці і дуже популярною на сьогодні. Мезотерапія відома тим, що одна процедура може замінити місяць використання спеціальних кремів.


Завдяки мезотерапії можна, перш за все, швидко і безпечно розгладити зморшкуваті зони. Шкіра після процедури має сяючий вигляд, її колір покращується, з'являється пружність, зникають сліди пігментації. Завдяки мезотерапії можна позбутися розтяжок, целюліту та рубців на тілі.


У сучасній індустрії краси мезотерапія — одна з найпопулярніших процедур, оскільки вона є безпечною і ефективною, а в результаті клієнт отримує швидкий і тривалий ефект.


Для тих, хто боїться або не хоче використовувати інші методи омолодження, у Центрі естетики та косметології YB Clinic є безін'єкційна (безголкова) киснева мезотерапія. Така безін'єкційна мезотерапія також дуже популярна, адже має чудові результати без застосування традиційних голок, шляхом збільшення парціального тиску кисню. Завдяки такому методу у важкодоступні шари епідермісу вдається ввести активні речовини.


У нашій клініці проводять мезотерапію при куперозі, наявності акне (прищів), в периорбітальній області, а також для «стрункості» обличчя або корекції форми носа (дренажна мезотерапія). Мезотерапію застосовують не тільки для обличчя, а й для тіла та волосся.


У Центрі естетики та косметології YB Clinic наші майстри також проводять процедури мезоролером, завдяки якому необхідні речовини краще всмоктуються в шкіру, відновлюється кровообіг, запускаються регенераційні процеси, клітини шкіри відтворюються швидше, а природний колаген та еластин починає вироблятися в необхідних кількостях самостійно.


Що таке ліполітична мезотерапія? Це спосіб підшкірного введення певних коктейлів індивідуального дозування з метою стимулювання ліпозних процесів певної зони. Вводять такі препарати укороченими голками в ті області, де є жирові накопичення (найчастіше це область живота, боків, сідниць, частини стегон і галіфе).


Наша клініка використовує передові препарати мезотерапії: філорга (FILORGA), дермахіл (Dermaheal), ДМАЕ (DMAE). Ін'єкційну мезотерапію проводять також гіалуроновою кислотою і ферментними 3-компонентними препаратами інтенсивної дії ТРІАДА.


Центр естетики та косметології YB Clinic (м. Київ) надає широкий спектр послуг із мезотерапії та інших процедур косметології. Вартість можна дізнатися на нашому сайті або телефоном у наших консультантів. У нашому центрі ціна завжди відповідає якості надаваних послуг. Слідкуйте за новинами тут і в соціальних мережах, щоб не прогавити найвигідніші пропозиції та приємні акційні ціни.
Ми відповімо на всі ваші запитання та допоможемо в будь-яких, навіть найскладніших випадках!
Маєте запитання?
Київ, вул. Велика Васильківська, 32
©2020 YB Clinic All rights reserved
Записатися на прийом
Напишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!