Ферментотерапія

Послуги
-
Допоможемо відновити шкіру та розкриємо вашу природну красу
Тривалість до 60 хв
Консультація спеціаліста

Про процедуру

ОПИС
Принцип дії
ФЕРМЕНТОТЕРАПІЯ
Протипоказання
Процедура: Лазерная косметология
У косметології все більш популярною стає інноваційна методика, яка допомагає успішно і якісно омолодити і оздоровити обличчя і тіло — ферментотерапія, вона ж ензимотерапія. Після сеансу такої ферментотерапії шкіра стає чистою, красивою і «оксамитовою».


Які проблеми допомагає вирішити ферментотерапія? Завдяки ферментотерапії можна усунути або поліпшити стан шкіри і тіла: вікові зміни, уповільнення старіння обличчя, підвищення пружності шкіри, освітлення темних кіл навколо очей, можлива також ефективна боротьба з пігментними плямами. Ферментотерапія допомагає і у вирішенні питань целюліту, атрофічних рубців і навіть у схудненні. Така різноманітність застосування ферментотерапії дає широке поле і прекрасні можливості для підтримки краси і здоров'я.


Що передбачає ферментотерапія в Центрі естетики та косметології YB Cliniс? Наша клініка використовує передову лінійку препаратів ферментотерапії, які себе відмінно зарекомендували в сучасній світовій косметології: ферментотерапія PBSerum (Іспанія).


PBSerum — професійні препарати для усунення жирових відкладень в проблемних зонах, відновлення еластичності і мікрорельєфу шкіри, підтяжки шкіри, запуску процесу фізіологічного моделювання гіподерми тощо.


Лінійка, яку використовують в Центрі естетики та косметології YB Clinic: PB Serum Triada, PB Serum Extreme Firmness+ Professional, PB Serum Smooth+ Professional, PBSerum Slim+ Professional, PB Serum Lift Professional, PB Serum Drain+ Professional, PB Serum body, PB Serum Radiant Complex Professional, PB Serum Face, PB Serum Lift+ Professional Intensive, PB Serum Lift Professional.


Препарати PB Serum відмінно поєднуються з більшістю методик апаратної косметології, забезпечуючи ефект синергії, а результат буде помітний вже після перших двох сеансів.


Перевагами такої ферментотерапії є те, що бажаний ефект клієнт бачить вже дуже скоро (буквально після другого сеансу), а не через деякий час. Більш того, процедура не має ніяких побічних ефектів — вона щадна, безпечна та ефективна. До інших переваг препарату PB Serum також належать: відсутність консервантів, тривалий ефект, інноваційна рецептура.
Принцип дії препаратів
Де застосовується PB Serum: апаратна косметологія (вакуумно-роликовий масаж, електропорація, радіоліфтинг, ультрафонофорез, кавітація, радіочастотний ліфтинг), мезодогляд, масаж


Вартість процедур ферментотерапії зазначена на сайті Центру естетики та косметології YB Cliniс (м. Київ). Більш детальну інформацію щодо послуг можна дізнатись телефоном у наших консультантів, які детально дадуть відповіді на ваші запитання і допоможуть підібрати найоптимальніші варіанти для вирішення ваших завдань. Ціна також залежить від підібраних препаратів і тривалості та кількості процедур. На сайті клініки і під час особистої консультації можна подивитися фото і відео «до» і «після» наших сеансів.
Ферментотерапія для корекції естетичних проблем тіла та обличчя
Ферментотерапія для корекції естетичних проблем тіла та обличчя
Ензимні засоби PBSerum для корекції тіла використовуються в поєднанні з процедурами апаратної косметології і антицелюлітних технік масажу. Ефективно справляються з різними формами целюліту, усувають жирові відкладення і застійну тканинну рідину, нормалізують процеси обміну речовин в шарах дерми і гіподерми. Препарати призначені для застосування лише в клініках, в домашніх умовах не використовуються.


Для корекції обличчя YB Clinic використовує космецевтичні препарати PBSerum, які борються з ознаками фото- і хроно- старіння. Вони призначені для професійного мезодогляду, програм апаратної косметології, підтримуючого домашнього догляду у межах курсу професійних процедур.
Протипоказання
Які є протипоказання для застосування ферментотерапії? Протокол надання послуг ферментотерапії забороняє або не рекомендує проведення процедури при панкреатиті, цукровому діабеті, онкології, захворюваннях і висипаннях шкіри, наявності герпесу в гострій фазі, при лікуванні гострих станів організму і прийомі лікарських препаратів, при вагітності та годуванні груддю, а також якщо тільки що була зроблена епіляція. Всі питання щодо стану здоров'я треба обговорити на індивідуальній консультації з нашим спеціалістом, а також дізнатися у лікаря, за яких умов ферментотерапія можлива у вашому випадку, а в яких — краще утриматися, щоб не нашкодити здоров'ю.
Ми відповімо на всі ваші запитання та допоможемо в будь-яких, навіть найскладніших випадках!
Маєте запитання?
Київ, вул. Велика Васильківська, 32
©2020 YB Clinic All rights reserved
Записатися на прийом
Напишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!