Біорепарація

Послуги
-
Допоможемо відновити шкіру та розкриємо вашу природну красу
Тривалість до 60 хв
Консультація спеціаліста
Про процедуру
ОПИС
ПОКАЗАННЯ
СУЧАСНІ БІОРЕПАРАНТИ
Показання
Біорепарація (поліревіталізація) – це сучасна ін'єкційна методика, що забезпечує природне відновлення та оновлення структури шкіри за рахунок активізації внутрішніх клітинних ресурсів.

Оскільки ця методика забезпечує природне відновлення шкіри, її можна застосовувати для розв'язання широкого спектру завдань:

- глибоке зволоження шкіри обличчя, зокрема усунення сухості після інтенсивного сонячного впливу;
- клітинне омолодження – розгладжування зморшок, ліфтинг та посилення пружності шкіри;
- оновлення й надання свіжого та здорового вигляду шкірі, що в'яне;
- вирівнювання тону, поліпшення кольору обличчя;
- усунення дефектів – пігментних плям, запалень та слідів постакне;
- усунення помітних ознак стресу, втоми, наслідків паління та медикаментозного лікування.
Біорепарація шкіри обличчя у центрі естетики тіла та обличчя Young Body Clinic
Біорепарація (поліревіталізація) – це сучасна ін'єкційна методика, що забезпечує природне відновлення та оновлення структури шкіри за рахунок активізації внутрішніх клітинних ресурсів.

Ця методика, подібно до біоревіталізації та мезотерапії, ґрунтується на доставленні активних речовин безпосередньо в середні шари шкіри. На відміну від біоревіталізації, біорепарація створює більш виразний та комплексний ефект завдяки особливій формулі препаратів-біорепарантів.

Зазвичай під час біорепарації обличчя застосовується так звана папульна техніка, що передбачає введення препарату в такий спосіб, щоб створити у шкірі велику кількість найдрібніших депо для активних речовин, звідки ті поступово надходитимуть до клітин, справлятимуть свою лікувально-відновлювальну та стимулюючу дію.

Біорепарація добре поєднується з легкими (поверхневими) пілінгами, плазмотерапією, контурною пластикою, чудово зарекомендувала себе як засіб для прискореної реабілітації після серединних та глибоких пілінгів, лазерного шліфування, пластичних операцій. Про можливість поєднання з іншими процедурами Вас обов'язково на прийомі проконсультує спеціаліст YB Clinic.
Сучасні біорепаранти
Особливість препаратів для біорепарації полягає в такому:

Спеціальна формула захищає гіалуронову кислоту від розщеплення під дією ферменту гіалуронідази, що дає змогу забезпечити пролонговану дію препарату (до кількох тижнів).

Окрім гіалуронової кислоти, біорепаранти містять багато активних речовин: вітаміни, амінокислоти, мікроелементи, пептиди і т. д.

Цей склад інтенсивно та комплексно діє на процеси регенерації клітин, усуваючи навіть досить тяжкі проблеми, наприклад вугровий висип та його наслідки, виражений птоз та сухість шкіри, виразні ознаки фото- та хроностаріння. Пацієнти зазначають, що вже після першої процедури біорепарації шкіри обличчя з використанням біорепаранту шкіра має свіжий, підтягнутий, сяючий вигляд. Повний курс складається з 4-6 процедур з інтервалом у 1-2 тижні, далі можуть бути рекомендовані підтримувальні процедури приблизно раз на 3-6 місяців.

Запишіться на консультацію до спеціалістів центру естетики тіла та обличчя YB Clinic і дізнайтеся, як можуть оновити й омолодити Ваше обличчя мікроін'єкції препаратів на основі поєднання гіалуронової кислоти та інших активних речовин. Обов'язково заплануйте курс біорепарації шкіри обличчя після відпочинку в сонячних країнах, завершення відповідального проєкту на роботі, проходження курсу лікування та інших подій, що можуть мати негативні наслідки для стану Вашої шкіри.

Клітинне відновлення можливе – і нам відомий його рецепт!
Ми відповімо на всі ваші запитання та допоможемо в будь-яких, навіть найскладніших випадках!
Маєте запитання?
Київ, вул. Велика Васильківська, 32
©2020 YB Clinic All rights reserved
Записатися на прийом
Напишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!