Плазмоліфтинг

Послуги
-
Допоможемо відновити шкіру та розкриємо вашу природну красу
Тривалість до 40 хв
Консультація спеціаліста

Про процедуру

Процедура: Плазмоліфтинг
Центр естетики та косметології YB Clinic пропонує послуги плазмоліфтингу.


Плазмоліфтинг використовують у косметології, гінекології, травматології. Також плазмоліфтинг ефективно застосовують у лікуванні суглобів, у стоматології і в деяких інших напрямках медицини.


Як відбувається процедура плазмоліфтингу? Для проведення процедури, у пацієнта беруть приблизно 45-60 мл власної крові з вени. Отриману кров поміщають в центрифугу, щоб збагатити тромбоцитами. Далі в проблемні зони вводять низку ін'єкцій, збагачених плазмою. Сеанс зазвичай триває не більше однієї години. Процедура є безболісною і найчастіше пацієнту не потрібна анестезія.


Показання до плазмоліфтингу. Досить часто плазмоліфтинг в косметології застосовують, щоб вирішити такі проблеми: усунути тьмяний і нездоровий колір обличчя, позбавитися від дрібних зморшок і пігментних плям, прибрати наслідки прищів (акне), видалити розтяжки на животі і грудях після пологів або після різких стрибків ваги тощо.


Допомагає плазмоліфтинг і в рішенні проблеми з облисінням. Плазмоліфтинг голови складається з курсу 3-4 процедур, які треба проходити кожні 1-2 тижні. В результаті відбувається стимуляція волосяних цибулин і відновлюється волосяний покрив голови.


Як підготуватися до процедури плазмоліфтингу? Наш спеціаліст, перш за все, розпитає про ваше здоров'я і зрозуміє, чи є у вас протипоказання до цієї процедури. Саму процедуру найкраще проводити в ранкові години (орієнтовно до 12 дня). Якщо є можливість, варто припинити прийом лікарських препаратів за кілька днів до проведення сеансу. Якщо такої можливості немає, курс краще почати після закінчення прийому медпрепаратів або узгодити це питання з лікарем. За 1-2 дні до процедури вкрай важливо прибрати зі свого раціону жирну їжу, а також утриматися від вживання алкоголю.


Чи небезпечний плазмоліфтинг і які побічні ефекти ця процедура може викликати?


А також які бувають мінуси цієї процедури? Загалом, це безпечна і ефективна процедура. Серед незначних побічних ефектів може бути набряклість, почервоніння шкіри, поява синців у місцях ін'єкцій. Тому сеанси краще планувати перед вихідними, щоб шкіра встигла прийти в нормальний стан за 2-3 дні. Таке уважне і обережне ставлення до свого здоров'я допоможе уникнути будь-яких негативних наслідків і дискомфорту.


Фотографії процедури «до» та «після» можна побачити на нашому сайті. Ціни плазмоліфтингу в Центрі естетики та косметології YB Clinic ви можете дізнатись телефоном у наших консультантів. Також на сайті розміщені діючі акції та актуальна ціна.
Ми відповімо на всі ваші запитання та допоможемо в будь-яких, навіть найскладніших випадках!
Маєте запитання?
Київ, вул. Велика Васильківська, 32
©2020 YB Clinic All rights reserved
Записатися на прийом
Напишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!