Аугментація губ

Послуги
-
Допоможемо відновити шкіру та розкриємо вашу природну красу
Тривалість до --:--
Консультація спеціаліста

Про процедуру

Опис процедури
ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ ГЕЛЕМ
ПОКАЗАННЯ ПРОЦЕДУРИ
Процедура: Контурна пластика губ
Сьогодні у світі здобуває велику популярність збільшення губ. Жінок на цей крок підштовхують різні причини.

І справді, губи вважаються важливою частиною людського тіла, бо саме на них у першу чергу звертають увагу під час розмови. Крім того, пухкі форми додають представниці прекрасної статі привабливості та сексуальності.

Сьогодні найпопулярнішою процедурою зі збільшення губ вважається контурна пластика. За допомогою цієї процедури можна усунути безліч проблем. Вона дає змогу збільшити об'єм, змінити форму, усунути асиметрію, зморшки біля рота, підняти куточки.

Щоб збільшити губи, використовують різні наповнювачі. Це може бути гіалуронова кислота, біополімерний гель, силікон і т. д.

Сьогодні ін'єкційна контурна пластика нижньої та верхньої губ належить до найбільш ефективних косметологічних методик омолодження. Використовується процедура і для усунення різних естетичних недоліків. Наприклад, губна асиметрія або вікові зміни (зморшки та складки). Досягнутий ефект зберігається до 1,5 року. Тривалість залежить від способу життя пацієнта.

В основі пластики лежить застосування спеціалізованих внутрішньодермальних наповнювачів або, простіше кажучи, філерів. Препарати вводять медичними шприцами з тонкими атравматичними голками. Оптимальну глибину обирає спеціаліст. Рівномірно розподіляючись у шкірі, речовини розгладжують зморшки та збільшують об'єм губ.

У YB Clinic використовуються найкращі філери від провідних світових виробників. Застосування революційних препаратів під контролем професіоналів забезпечує бездоганну пропорцію губ та позбавляє від зморшок у куточках рота. Ви отримаєте чуттєву усмішку, що зачаровуватиме оточуючих красою та досконалістю ліній!

До складу препаратів, що використовують для контурної пластики лоба, вилиць, носогубних складок та інших зон обличчя, обов'язково входить гіалуронова кислота. Процедура передбачає множинні ін'єкції, що вводяться в область верхньої та нижньої губи. Щоб запобігти неприємним відчуттям, уколи виконують під місцевим знеболенням.

Хоча перші результати помітні одразу після завершення процедури, остаточної форми губи набувають приблизно через 1-2 дні. Через тиждень ефект закріплюється. Оскільки пластика має мінімальний вплив на роботу організму, реабілітація майже не потрібна. Пацієнту потрібно лише дотримуватись кількох простих правил, що майже не впливають на щоденне життя.

Для збереження ефекту потрібно регулярно проводити корекцію. Вона потрібна через 6-12 місяців. Сама процедура введення засобу триває близько години. Цей вид збільшення рекомендується робити жінками у віці 20-60 років.

Чудові можливості, що їх відкриває контурна пластика губ гіалуроновою кислотою, пояснюються унікальним властивостями діючої речовини. Вона входить до складу так званого міжклітинного матриксу різноманітних тканин. Найбільший об'єм спостерігається у шкірі.

Під час старіння запаси гіалуронової кислоти поступово знижуються. З віком це призводить до зменшення еластичності та пружності шкіри. Наслідком є утворення зморшок і складок. Губи втрачають об'єм разом із симетрією і вже не мають привабливого вигляду, як у юні роки.

Сучасна контурна пластика для збільшення губ не обмежується корекцією об'єму. Процедура широко застосовується для моделювання губного контуру та усунення асиметрії. Гіалуронова кислота також підтягує шкіру, робить її більш пружною, свіжою та молодою.
Збільшення губ гелем
Для збільшення губ також використовується біополімерний гель. Це спеціальний препарат, за допомогою якого можна скоригувати об'єм, форму, усунути зморшки.

Ця процедура рекомендована власникам губ з невеликим об'ємом або порушенням контуру. Також вона підійде людям, які мають різноманітні деформації, що з'явились під час народження або після травми. Для процедури використовується місцева анестезія. Спеціаліст здійснює прокол у області куточків рота або в місці, яке потрібно скоригувати.

За допомогою ін'єкції вводиться гель. На завершення косметолог робить масаж, щоб рівномірно розподілити засіб. Як наслідок, людина отримує губи природної форми без рубців. Процедуру повторюють через 6-8 місяців. У подальшому ефект зберігатиметься довше.

Якщо в людини спостерігається будь-яка хвороба на стадії загострення, тоді доведеться відкласти проведення процедури.

Спеціалісти намагаються не використовувати гель, оскільки він постійно лишається у тканинах. Більше того, з часом він може спровокувати асиметрію губ, яку складно коригувати. Він може утворювати грудочки, які завдаватимуть неприємні відчуття пацієнтам. А також зростає ризик виникнення різноманітних запальних гранулем
Показання для збільшення губ філерами
Окрім природного бажання надати своїй зовнішності більш досконалих форм, є й інші причини, з яких жінки вдаються до описаної вище процедури:

- вроджена чи набута губна асиметрія;
- надто вузькі та невиразні губи від природи;
- усунення вроджених або посттравматичних недоліків;
- розгладжування шкіри у разі появи мімічних зморшок навколо рота;
- усунення виразних ознак старіння шкіри: опущення куточків губ, глибоких мімічних зморшок, відвисання шкіри навколо рота і т. д.

Коли не варто застосовувати процедури з філерами :

Незважаючи на можливість збільшити об'єм губ без операцій та ризиків, цей метод також має свої протипоказання. Не варто робити ін'єкції жінкам, які:

- мають онкозахворювання;
- страждають на хронічні захворювання сполучної тканини або крові;
- схильні до епілептичних нападів;
- мають пошкодження шкіри губ або навколо губ: герпес, прищі, запалені ділянки;
- нещодавно перенесли інфекційне захворювання;
- вагітні або вигодовують груддю;
- мають інші наповнювачі в губах;
- з ранами на губах, що зарубцювались.
Ми відповімо на всі ваші запитання та допоможемо в будь-яких, навіть найскладніших випадках!
Маєте запитання?
Київ, вул. Велика Васильківська, 32
©2020 YB Clinic All rights reserved
Записатися на прийом
Напишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!