Відбілювання інтимних зон

Послуги
-
Допоможемо відновити шкіру та розкриємо вашу природну красу
Тривалість до 40 хв
Консультація спеціаліста

Про процедуру

ОПИС ПРОЦЕДУРИ
ПОКАЗАННЯ ДО ПРОЦЕДУРИ
ПЕРЕВАГИ ВІДБІЛЮВАННЯ
ЗОНИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА
Процедура: Відбілювання інтимних зон
Така делікатна процедура, як відбілювання інтимних зон в Україні не дуже широко представлена, тому нечисельні салони, які її пропонують, мають багато записів.


Які кращі клініки мають в арсеналі процедуру відбілювання інтимних зон в Києві? Скільки таке відбілювання коштує і як довго триває процедура?


Центр естетики та косметології YB Clinic пропонує різні варіанти вирішення цього завдання, які потрібно підбирати індивідуально. Найефективнішою методикою, яка дозволяє швидко і безпечно відбілити інтимну зону є пілінг. Існують й інші способи: фототерапія, лазер, фракційне відбілювання (омолодження), також використовується спеціальна косметика для відбілювання. Для досягнення максимальних результатів у деяких випадках різні методи використовують комплексно. Пілінг, як правило, використовують в комплексі з відбілюючими кремами. Процедура є одноразовою і триває орієнтовно одну годину.


Якщо у вас є питання щодо процедур відбілювання, можете звернутися до наших консультантів телефоном і розвіяти всі страхи і міфи. Наша клініка обладнана найкращими сучасними апаратами, ми підбираємо найякісніші препарати і косметику, наші спеціалісти мають великий досвід роботи в косметології і пройшли відповідне навчання.


Щоб зробити інтимне відбілювання в салоні — запишіться на індивідуальну консультацію. Наші спеціалісти підберуть для вас індивідуальні варіанти та рішення, попрацювавши над кожною інтимною ділянкою шкіри.


Ціни послуг відбілювання та інших послуги Центру естетики та косметології YB Clinic зазначені на сайті.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах, щоб не пропустити вигідні акції та цікаві пропозиції і першими дізнаватися новинки клініки.
У чому переваги косметологічної процедури відбілювання інтимних зон?
Процедура не травмує шкіру, є абсолютно комфортною та має загальний відновлювальний вплив на шкіру в інтимній зоні. Процедура абсолютно безпечна, оскільки всі її компоненти діють досить м'яко, щоб не завдати неприємних відчуттів.
Зони, на яких проводять процедуру відбілювання:
Інтимні зони: анус, лобок, статеві губи, область навколо мошонки, складки в районі живота, пахви, лікті, зона під колінами. За один раз можна вибілити одну і декілька зон.
Показання до процедури відбілювання
Для відбілювання пілінгом, лазером та іншими методами, не повинно бути ніяких протипоказань, зокрема: вагітності та періоду лактації, онкологічних захворювань, цукрового діабету, запальних процесів в організмі, проблем із анусом і прямою кишкою, алергії на препарати, які використовують під час відбілювання, проблем зі шкірою в інтимних зонах тощо. Якщо проігнорувати ці моменти, можуть бути негативні наслідки і побічні ефекти. Тому бажано утриматися від таких процедур під час вагітності, до завершення грудного вигодовування і усунути проблем зі здоров'ям.
Як відбувається процедура відбілювання інтимних зон у центрі естетики тіла та обличчя YB Clinic?
Навіщо робити відбілювання в інтимній зоні? У деяких випадках дівчата, а іноді і хлопці комплексують через шкіру неідеального кольору в певних місцях. Цю проблему на сьогодні можна легко вирішити. Пілінг, лазерне та інші методи відбілювання пігментних плям дають можливість раз і назавжди вирівняти колір шкіри на певних ділянках. Хто зробив один раз — незабаром забуває про проблему пігментних плям на делікатних місцях. У більшості випадків повторні процедури не потрібні (якщо майстер не порекомендує додаткові процедури, іноді потрібен повторний сеанс через півроку), інтимна зона повинна залишитися такою назавжди за умови застосування спеціальних відбілюючих кремів.
Ми відповімо на всі ваші запитання та допоможемо в будь-яких, навіть найскладніших випадках!
Маєте запитання?
Київ, вул. Велика Васильківська, 32
©2020 YB Clinic All rights reserved
Записатися на прийом
Напишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!