Лазерна епіляція

Послуги
-
Допоможемо відновити шкіру та розкриємо вашу природну красу
Тривалість до 40 хв
Консультація спеціаліста

Акції клініки

Про процедуру

Перед процедурою
Опис процедури
Наші лазери
Переваги
Перед процедурою
За 8–10 годин перед процедурою обов'язково поголити зони, на яких буде проводитися епіляція. Треба приділити особливу увагу підготовці зони глибокого бікіні: ретельно поголити статеві губи, лобок, міжсідничну складку. У день проведення процедури лазерної епіляції уникати використання лосьйону, крему для тіла, дезодоранту.
Процедура: Лазерна епіляція
Якщо ви шукаєте безпечний та ефективний спосіб позбавитися від небажаного волосся на максимально тривалий час, вам треба звернутися до спеціаліста YB Clinic. Клініка орієнтується на передові досягнення та інноваційні розробки в області естетичної медицини та косметології. Застосовувані методики видалення небажаного волосся на тілі вирізняються ефективністю та високотехнологічністю.

Переважна більшість сучасних жінок намагається приділяти достатньо уваги стану рослинності на шкірі обличчя та тіла. Останнім часом видалення волосся стало актуальною процедурою й для чоловіків, які піклуються про свою зовнішність та дотримуються правил офіційного дрес-коду.

Сучасне видалення небажаного волосся здатне зробити шкіру гладенькою назавжди чи, принаймні, на багато років, коли вам не знадобиться згадувати ані про віск, ані про бритву. Діодний лазер у YB Clinic якісно відрізняється від більшості інших існуючих варіантів епіляції. З його допомогою ви зможете назавжди (або на декілька років, залежно від індивідуальних особливостей кожної людини) позбутися небажаного волосся на будь-яких ділянках тіла, навіть найбільш чутливих — не обличчі та в зоні бікіні.

Впливаючи на поверхню шкіри максимально делікатно, лазер на відміну від електро- чи елос-епіляції, де використовуються імпульси струму, не спричиняє больових відчуттів під час процедури, а сам процес епіляції триває лише декілька хвилин. Наші професійні косметологи мають багатий досвід проведення такої процедури і використовують лише найновіше обладнання.

Видаляється вся рослинність, що знаходиться в фазі активного росту — загалом це становить 85–90 відсотків. Щоб досягнути максимальної ефективності, процедуру повторюють з інтервалом 30 днів. Процедури з використанням лазера практично безболісні, а також безпечні: спеціальні системи охолодження виключають можливість опіку навіть під час роботи з найніжнішими та чутливими ділянками шкіри, наприклад, з інтимною зоною.
Наші лазери
Наша клініка обладнана Діодними Лазерами Dl-10 Golden Standard of Cosmetology (Germany bars) — це високотехнологічні діодні лазери преміум-класу.


Апарат однаково добре позбавляє від рослинності білу та смагляву, тонку, чутливу чи щільну шкіру. Лазер, представлений в нашій клініці, дозволяє боротися й з товстим жорстким волоссям (наприклад, під час роботи в зоні бікіні), й з тонким, світлим, пушковим (наприклад, під час обробки шкіри обличчя). Під час процедури епіляції видаляються всі волосинки в активній фазі росту (це 85–90 %).


Для кожного пацієнта, який звернувся до клініки, наші спеціалісти підбирають індивідуальний курс позбавлення від небажаного волосся. При цьому враховуються не лише побажання клієнта, його вік та стать, але й ряд інших чинників, що передбачає лазерна епіляція: загальний стан організму людини, наявність алергічних реакцій, хронічні чи гострі стани, протипоказання та показання; стан шкірних покривів; фототип шкіри, глибина залягання волосся, їх якість, особливості структури; пора року, коли буде проводитися курс: наприклад, процедури в нашій клініці можуть проводитися в будь-яку пору року, включно з літом.


Оцінивши всі дані, яких вимагає лазерна епіляція, спеціаліст визначить для Вас індивідуальну програму проходження процедури, призначить розклад, повідомить про тривалість кожного візиту, щоб ви могли зручно спланувати свій час.


Діодний Лазер Dl-10 Golden Standard of Cosmetology (Germany bars) — високотехнологічний діодний лазер преміум-класу. Dl-10 GSC (Germany bars) нового покоління, розроблений на основі багаторічного досвіду німецьких спеціалістів, є надійною, ефективною та безпечною установкою для лазерної епіляції.


Інтелектуальне ПЗ. Інноваційна система маніпули, оснащена екраном, дозволяє знижувати температуру сапфіру 0–3. В основі роботи пристрою покладена технологія In-Motion, що дає можливість дуже швидко, в декілька разів швидше ніж інші лазери, оброблювати потрібні ділянки. Характерною особливістю цього діодного лазера є висока частота імпульсів (10 Гц), що максимально прискорює процес виконання процедури. При його використанні відбувається повне видалення всіх волосинок з оброблюваної ділянки.


Запатентована технологія лазерної епіляції SHR в Dl-10 GSC (Germany bars) використовується в клініках по всьому світу. Це єдиний у світі клінічно схвалений метод лазерної епіляції, що є практично безболісним. Dl-10 GSC (Germany bars) використовує технологію SHR, забезпечуючи безпечні та комфортні процедури лазерної епіляції. Замість того, щоб піддавати волосяний фолікул дії одного високопотужного імпульсу, що може спричинити травмування шкіри, SHR працює шляхом поступового нагрівання дерми до температури, що ефективно пошкоджує волосяний фолікул та попереджає повторний ріст волосся, при цьому не травмуючи прилеглі тканини. Висока частота повторення коротких імпульсів доставляє їх глибоко в дерму, досягаючи високої середньої потужності терапевтичного ефективного накопичення тепла.


Багаторазові рухи насадкою у межах оброблюваної ділянки забезпечують повне покриття (виключає ефект «зебри»), в той час як технологія ICE (– 3 °С) охолоджує поверхню шкіри, попереджаючи поверхневі опіки та роблячи процедури практично безболісними та високоефективними.
Переваги
- Абсолютно безболісне та комфортне видалення волосся.
- Унікальна система охолодження поверхні наконечника до – 3 °С !
- Дуже швидка обробка зон — 5/20 хвилин!
- Абсолютна безпечність.
- Система схвалена FDA для всіх типів шкіри І–VI, включно з засмаглою.
- Тотальне видалення всього волосся в зоні впливу/не залишає необроблених ділянок
- Без побічних ефектів.
- Без відновлювального періоду.
- Навіть для світлого та тонкого волосся.
Помітний результат після 1 процедури, повний курс 5–7 процедур.
Ми відповімо на всі ваші запитання та допоможемо в будь-яких, навіть найскладніших випадках!
Маєте запитання?
Київ, вул. Велика Васильківська, 32
©2020 YB Clinic All rights reserved
Записатися на прийом
Напишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!