Пептидний біоліфтинг

Послуги
-
Допоможемо відновити шкіру та розкриємо вашу природну красу
Тривалість до 60 хв
Консультація спеціаліста

Про процедуру

ОПИС ПРОЦЕДУРИ
ФАКТОРИ РОСТУ
ВПЛИВ НА КЛІТИНУ
ЗАСТОСОВУВАНІ ПРЕПАРАТИ
ПОКАЗАННЯ ДО ІН'ЄКЦІЙ
Процедура: Пептидний біоліфтинг
Пептидний біоліфтінг — фізіологічне, безпечне і дуже ефективне омолодження. Перевагою цієї терапії є вироблення нових молодих фібробластів і одночасно всіх структур позаклітинного матриксу: власного колагену першого типу, власної гіалуронової кислоти. Ефект згодом наростає!


Регуляція всіх функцій організму здійснюється за допомогою ендогенних (тобто тих, що виробляються клітинами організму) пептидів. Структура пептидів являє собою короткий ланцюжок з'єднаних між собою амінокислот.


Інволютивні зміни органів і тканин при старінні призводять до ослаблення пептидів, що на клітинному рівні проявляється, перш за все, в порушенні синтезу білків необхідних для підтримання органів і тканин в «молодому» стані. Для підтримання і омолодження клітин шкіри рекомендуються періодичні сеанси ін'єкцій з амінокислотами і пептидами.
Фактори росту і біоміметичні пептиди
Від здоров'я і життєздатності кожної окремої клітини залежить стан здоров'я в цілому. В організмі клітини взаємодіють між собою, щоб спільно виконувати необхідні для життя дії. Для їх злагодженої роботи природа придумала мову спілкування клітин — пептидну регуляція.

Фактори росту клітин — це білки, природні регулятори всіх клітинних процесів в організмі, які відповідають за поділ клітин і відновлення тканин після запалення, будь-якого пошкодження і старіння шкіри. Завдяки цим пептидам всі органи і тканини відновлюються, зберігають своє здоров'я і функцію.

При старінні і захворюваннях шкіри кількість регуляторних пептидів знижується. Це призводить до погіршення роботи і відновлення клітин і, як наслідок, утворення різних дефектів шкіри: зморшок, рубців, пігментних плям, складок, сухості, зниження тонусу тощо.

Вчені синтезували з окремих амінокислот 100%-у копію факторів росту клітин людини. Після введення в шкіру синтетичні чинники зростання активують клітинний розподіл фібробластів і кератиноцитів, значно поліпшуючи якість шкіри, зникає сухість, зморшки, нормалізується саловиділення, проходять запальні елементи, шкіра підтягується і омолоджується.

Використання синтетичних регуляторних пептидів для омолодження є абсолютно безпечним. При введенні в дерму вони активують розподіл і оновлення клітин. Відновлюють власний рівень гіалуронової кислоти в шкірі.
Вплив на клітину
Біоміметичні пептиди діють цілеспрямовано на клітини, для яких вони призначені і активують поділ тільки здорових клітин. Мутована клітина, так само як і клітина, яка закінчила свій життєвий цикл, втрачає рецептори до факторів росту і не може продовжувати поділ. При цьому пептиди мають дуже високий біологічний потенціал, що ідеально підходить для ефективного відновлення шкіри і волосся.

Пептиди пробуджують в шкірі природні процеси, які з віком згасають. Таке омолодження є фізіологічним, а значить ефективним і тривалим. Регуляторні пептиди не мають побічних ефектів: не викликають звикання, через малі розміри вони позбавлені антигенних властивостей і не викликають імунних реакцій.

Мезотерапія — це процедура, травматичність якої практично зведена до нуля, при цьому ціни на неї дозволяють вкластися в бюджет. Якщо методика не має потрібного ефекту, спеціаліст попереджає про це відразу і пропонує інші способи омолодження (зазвичай апаратні).

В результаті численних наукових досліджень вчені створили низку інтелектуальних мезотерапевтичних препаратів, біоревіталізантів, філерів, що містять фактори росту клітин і біоміметичні пептиди, абсолютно ідентичні факторам росту клітин людини.
Застосовувані препарати
У YB Clinic ми використовуємо сертифіковані лінії високотехнологічних нанопрепаратів від провідних виробника Південної Кореї на основі унікальних пептидних комплексів.

Висока ефективність застосовуваних нами препаратів і біоревіталізантів зумовлена їхнім складом — до 57 активних інгредієнтів. Терапевтична частина препаратів містить регуляторні пептиди. Живильна частині препаратів містить вітаміни, мінерали, коензими, амінокислоти, антиоксиданти, нуклеїнові кислоти, гіалуронову кислоту.

Біоревіталізант на основі регуляторних пептидів і 56 активних компонентів (ін'єкційний дермамодулятор для біоліфтінга) став революційним відкриттям в області anti-age терапії і наступним етапом у розвитку ін'єкційної біоревіталізації і біорепараціі.

Всі препарати сертифіковані, створені з використанням нових технологій.
Показання до ін'єкцій
Процедура допомагає зупинити процес старіння тканин, зробити шкіру рівною і щільною, тому має такі показання:

1) суха і зневоднена шкіра;
2) збільшені пори;
3) вугровий висип;
4) знижений тонус і тургор шкіри;
5) раннє в'янення;
6) дрібні і глибокі зморшки;
7) пігментні плями;
8) купероз.

Також процедуру здійснюють для профілактики та в період реабілітації. Результат видно вже після першого сеансу, а ефект ліфтингу проявляється через 2 тижні. Пори стають менш помітними, обличчя набуває здорового вигляду, відбувається нормалізація виділень сальних залоз.
Ми відповімо на всі ваші запитання та допоможемо в будь-яких, навіть найскладніших випадках!
Маєте запитання?
Київ, вул. Велика Васильківська, 32
©2020 YB Clinic All rights reserved
Записатися на прийом
Напишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!